Korzystaj z wyjątkowego kalendarza i wspieraj cyberseniorów!

W zeszłym roku z inicjatywy Michała Tomasika, jednego z naszych Dyrektorów, powstała akcja CSR – “I love IT”. Każdego miesiąca rozstrzygaliśmy konkurs wśród naszych pracowników na najlepsze zdjęcie, które będzie widokówką danego miesiąca. Laureat każdego miesiąca otrzymał nagrodę finansową. W ten sposób stworzyliśmy Kalendarz o nazwie “I love IT”, który został w pełni sfinansowany przez Zarząd IT Kontrakt.
Cały dochód ze sprzedaży przekażemy na realizację projektu „Nowoczesny i aktywny senior”, a dokładnie na szkolenia z zakresu obsługi programów komputerowych, organizowanego przez Caritas Poznań – katolicką organizację charytatywną. Szczegóły dostępne na stronie Caritas Poznań.
Mamy nadzieję, że będziecie zainteresowani wsparciem i zakupicie nasze kalendarze. Poniżej ceny wywoławcze wraz z formatami.
W zależności od indywidualnych potrzeb, proponujemy trzy warianty kalendarza:

  •         Kalendarz na biurko stojący – format A5 – nie mniej niż 10 zł
  •         Kalendarz/podkładka na biurko – format B2 – nie mniej niż 15 zł
  •         Kalendarz ścienny – format A3 – nie mniej niż 25 zł

„Chcemy, aby ta inicjatywa wywołała efekt domina, a Kalendarz „I LOVE IT”, który wspólnie stworzyliśmy był początkiem wielu działań na rzecz tych, którzy tej pomocy potrzebują!” –  Michał Tomasik – Business Unit Director.

Sposób płatności:
Prosimy o wpłacanie darowizny wg stawek podanych powyżej na numer konta 91 1140 1140 0000 3847 0500 1011 (podając w tytule przelewu: imię i nazwisko oraz wybrany format kalendarza). Po przesłaniu potwierdzenia przelewu wraz z adresem do wysyłki na adres magdalena.faldyna@itkontrakt.pl, kalendarz zostanie wysłany na wskazany adres.

Polecane artykuły
Z radością informujemy, że firma IT Services specjalizująca się w realizacji Managed Services w ramach...
Wojciech Mach – od marca 2018 dołączył do IT Kontrakt, obejmując nowo utworzone stanowisko Prezesa...
Nagrody
Certyfikaty i członkostwa spółek grupy IT Kontrakt
Skontaktuj się

Copyright © 2018 by IT Kontrakt. All Rights Reserved.
Realizacja strony internetowej: Vision Trust

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.