Aktualności

Mobile Trends Awards 2013

Z przyjemnością informujemy, że aplikacja piersibadacze.pl wykonana przez jedną ze spółek Grupy Kapitałowej IT Kontrakt – Stermedia Sp. z o.o., otrzymała pierwsze miejsce w konkursie Mobile Trend Awards 2013 w kategorii „Sport i Zdrowie”.Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się 16 stycznia w Krakowie. Nagrody i wyróżnienia przyznawane były na drodze głosowania Kapituły konkursowej oraz internautów.

Stermedia, jako partner technologiczny kampanii  „Rak. To się leczy!” wykonała aplikację piersi badacze.pl dostępną na platformy: Android, iOS i Windows Phone. Pionierski projekt w skali kraju ma na celu propagowanie zdrowia i profilaktyki. Narzędzie pełni rolę instruktarza jak krok po kroku samemu wykonać samobadanie piersi.  Co więcej modelowe wykonanie badania prezentuje męskie grono przedstawicieli świata show biznesu, sportu, muzyki. W akcję zaangażował się m.in. Radosław Majdan, Przemysław Saleta czy Jacek Stachursky.

„Jest nam niezmiernie miło być częścią projektu, któremu przyświeca tak szlachetna idea. Cieszymy się, że aplikacja spotkała się z zainteresowaniem i poparciem odbiorców. Otrzymane wyróżnienie traktujemy, jako wyznacznik naszych dalszych działań i rozwoju.”- Piotr Krajewski, CEO Stermedia.

aplikacja1
aplikacja2

Stermedia Sp. z o.o. – oferuje usługi w zakresie projektowania, tworzenia, integracji oraz wdrażania dedykowanych rozwiązań informatycznych. Firma istnieje na rynku od 2007 roku. Od sierpnia 2011 roku Stermedia jest częścią Grupy Kapitałowej IT Kontrakt.

Powrót

Nagrody

Jesteśmy członkami