Nowe biuro IT Kontrakt w Malezji

Jest nam niezmiernie miło poinformować o otwarciu kolejnego biura IT Kontrakt poza granicami Polski. We wrześniu rozszerzyliśmy działalność o Kuala Lumpur, gdzie znajduje się nasza nowa siedziba.

Malezja to kraj, który od kilku lat stawia na rozwój branży informatycznej zapewniając dzięki temu atrakcyjne możliwości inwestycyjne spółkom europejskim. Decyzja o otwarciu nowego biura w tak egzotycznej lokalizacji to naturalna konsekwencja strategii rozwojowej firmy. Pozwoli ona na rozszerzenie zakresu naszych działań na rynkach zagranicznych, zaczynając od Azji Południowo-Wschodniej.

Polecane artykuły
array(0) { }
Miło nam poinformować, że IT Kontrakt otrzymał status Partnera Strategicznego Klubu CIO na rok 2019....
Tekst pt. “Oprogramowanie na zlecenie może być hitem outsourcingu” informuje o ewolucji na światowym rynku...
Nagrody i wyróżnienia
Certyfikaty i członkostwa spółek grupy IT Kontrakt
Zapytanie ofertowe
Copyright © 2019 by IT Kontrakt. All Rights Reserved.
Realizacja strony internetowej: Vision Trust

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony, w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez “IT KONTRAKT” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.