Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Nowe biuro w Gdańsku

Zajrzyj do naszej nowej siedziby Trójmiejski oddział IT Kontrakt już urzęduje w nowej lokalizacji. Skandynawski design, niesamowity widok na Plac Trzech Krzyży i Stocznię Gdańską oraz życie w zgodzie z naturą, dzięki zastosowanym energooszczędnym rozwiązaniom w Tryton Business House – tego wszystkiego mogą od dziś doświadczać nasi koledzy znad morza. Jak przystało na prawdziwą przeprowadzkę, nie obyło się i bez parapetówki.

Jednak dobrze, gdy przyjemne łączymy z pożytecznym. Dlatego spotkanie zaczęliśmy od krótkiej prelekcji naszego specjalisty. Patryk Szwermer wraz Marcinem Warpechowskim – szefem gdańskiego oddziału Starcounter – przedstawili szczegóły innowacyjnej technologii, która rozwijana jest wspólnie z IT KONTRAKT. Resztę wieczoru spędziliśmy racząc się pysznymi przekąskami i burgerami. A jak Wam się podoba nasza nowa siedziba?

Galeria zdjęć

Komentarze

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.