Nowy Senior Business Development Director na pokładzie IT Kontrakt

Bartek Strożek – od listopada 2017 dołączył do IT Kontrakt na nowo utworzone stanowisko Senior Business Development Director. Warszawiak z urodzenia, wrocławianin z wyboru. Od lat zawodowo związany z branżą IT, a prywatnie pasjonat tanga argentyńskiego i zagorzały biegacz-maratończyk. Bartek w trakcie swojego onboradingu znalazł chwilę aby opowiedzieć o swoich najbliższych planach zawodowych i wartościach jakimi się kieruje.

Agnieszka Włodarczak: Witamy na pokładzie IT Kontrakt! Cieszymy się, że do nas dołączyłeś! Co Cię do tego skłoniło?

Bartek Strożek: IT Kontrakt stoi u progu wielkiej zmiany i tym samym spore wyzwania przede mną. Jako Senior Business Development Director będę odpowiedzialny za rozwój sprzedaży zaawansowanych procesów IT, a więc i unowocześnienie profilu firmy, tak by IT Kontrakt zaczęło operować na szerszym rynku usług. Przy wsparciu światowego lidera w dziedzinie zarządzania inwestycyjnego jakim jest Oaktree Capital Management, reprezentowane w Polsce przez Cornerstone Partners, wierzę, że ta misja zakończy się sukcesem.

Agnieszka Włodarczak: A czego oczekuje od firmy IT manager z tak dużym dorobkiem zawodowym?

Bartek Strożek: To w dużej mierze wiąże się z poprzednim pytaniem. Przede wszystkim firma nie może być nudna, musi wyróżniać się na wielu polach, w tym jeśli chodzi o kulturę firmową. Natomiast moment w którym znajduje się IT Kontrakt oraz plany rozwoju spółki są niezwykle interesujące dla managera, który nie lubi stać w miejscu. Ponadto firma musi pobudzać kreatywność zatrudnionych tam osób i wspomagać ich w rozwoju. W IT Kontrakt widzę także przestrzeń do realizacji moich pozazawodowych pasji – w końcu firma jest organizatorem Biegu IT.

Agnieszka Włodarczak: Jakie wartości są dla Ciebie najważniejsze w życiu zawodowym?

Bartek Strożek: Zdecydowanie szczerość i otwartość. Te wartości pozwalają na bycie lepszym i gwarantują dobrą współpracę. Ponadto, bez względu na to, jaką funkcję w organizacji pełnimy, istotne jest nastawnie na rezultat, a więc by finalnie dostarczyć wartość klientowi – czy to zewnętrznemu czy wewnętrznemu, jakim jest każdy pracownik. Tym samym zachowujemy równowagę pomiędzy osiąganiem celów biznesowych firmy, a rozwojem własnych kompetencji.

Agnieszka Włodarczak: Serdecznie dziękuję za rozmowę! Życzę samych sukcesów i wiele satysfakcji w nowej pracy!

Bartek Strożek: Dziękuję!

Wywiad przeprowadziła Agnieszka Włodarczak – Social Media & PR Coordinator w IT Kontrakt

Polecane artykuły
array(0) { }
IT Kontrakt właśnie zrobił duży krok w realizacji ambitnego projektu o nazwie “IT Services Competence Platform”. W ramach budowy paneuropejskiej Platformy do Grupy IT Kontrakt dołączyła …
Cześć, zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu “Brain IT Out”. Tematem kolejnego meet upu będą:
Nagrody i wyróżnienia
Certyfikaty i członkostwa spółek grupy IT Kontrakt
Zapytanie ofertowe
Copyright © 2018 by IT Kontrakt. All Rights Reserved.
Realizacja strony internetowej: Vision Trust

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony, w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez “IT KONTRAKT” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.