04.01.2018
Architekt Systemowy (WEB)

Numer referencyjny: PPL/CMAS/WAW/01/ITK

Miejsce pracy: Warszawa

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osób na stanowisko:

  • miejsce pracy: Warszawa
  • numer referencyjny: PPL/CMAS/WAW/01/ITK
  • data dodania oferty: 04.01.2018
obowiązki
  • Zarządzanie procesem zmian oraz rozwojem systemów informatycznych w obszarze aplikacji internetowych
  • Odpowiedzialność za analizę wymagań, opracowywanie koncepcji technicznych, projektowanie architektury oraz rozwiązań systemowych
  • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami zewnętrznymi, specyfikowanie i nadzorowanie zlecanych prac, zarządzenie procesem zmian
  • Wsparcie w procesie realizacji testów oraz koordynacji wdrożeń na środowiska testowe i produkcyjne
wymagania
  • Doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu, integrowaniu oraz utrzymaniu systemów informatycznych świadczących usługi WWW (aplikacje webowe, rozwiązania client-server)
  • Praktyczna znajomość rozwiązań i technologii internetowych (protokoły HTTP/SSL, serwery WWW, serwery aplikacji, load-balancery, sieci TCP/IP, integracje usług w tym silników wyszukiwawczych, RWD, WCAG, JS, Ajax, jQuery, AngularJS)
  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją, wysoką wydajnością oraz bezpieczeństwem aplikacji webowych
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysokie zdolności analityczne, komunikatywność, kreatywność i odpowiedzialność w realizacji zadań
  • Postawa zorientowana na osiąganie celu oraz proaktywne poszukiwanie nowych rozwiązań (projekty R&D)
oferujemy
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Nagrody

Jesteśmy członkami