08.01.2018
Full Stack .NET Developer (Regular/Senior)

Numer referencyjny: ANW/F.NET/KRK/01/ITK

Miejsce pracy: Kraków

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osób na stanowisko:

  • miejsce pracy: Kraków
  • numer referencyjny: ANW/F.NET/KRK/01/ITK
  • data dodania oferty: 08.01.2018
obowiązki
  • Rozwój oprogramowania aplikacji opartej na chmurze, dostępnej za pośrednictwem przeglądarki Chrome przy użyciu AngularJS (TypeScript) i .NET (C#)
  • Uczestnictwo we wszystkich fazach tworzenia nowych funkcjonalności
  • Dobór technologii i rozwój architektury systemu
wymagania
  • .NET i C#
  • ASP.NET Core lub ASP.NET MVC
  • AngularJS
  • TypeScript
  • Wzorce projektowe użyteczne podczas tworzenia aplikacji w wyżej wymienionych technologiach
  • NUnit / xUnit / MS Test
  • Relacyjne bazy danych (MS SQL / PostgreSQL)
  • Umiejętność pracy w zespole
oferujemy
  • Silny kompetencyjnie zespół Scrumowy
  • Tech lead oraz wymiana wiedzy w każdym zespole
  • Obowiązkowe code review
  • Możliwość realizacji ścieżek certyfikacyjnych
  • Konferencje i szkolenia
  • Rozpoczęcie pracy między 7:00 a 9:00
  • Opieka medyczna i karnet sportowy
  • Nowoczesne biuro, wyjazdy i spotkania integracyjne

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Nagrody

Jesteśmy członkami