11.01.2018
Key Account Manager

Numer referencyjny: MGS/KAM/WRO/01/ITK

Miejsce pracy: Wrocław

Dołącz do nas jako:

  • miejsce pracy: Wrocław
  • numer referencyjny: MGS/KAM/WRO/01/ITK
  • data dodania oferty: 11.01.2018
obowiązki
  • Obsługa aktualnych Klientów  i rozwijanie współpracy z nowymi Klientami z branży IT
  • Podnoszenie poziomu sprzedaży wśród obecnych oraz nowych Klientów
  • Realizowanie miesięcznych planów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy oraz utrzymywanie i budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • Promowanie marki IT Kontrakt na rynku poprzez udział w konferencjach, spotkaniach branżowych
  • Współpraca z działem rekrutacji w zakresie realizowania projektów outsourcingowych  i rekrutacji stałej
wymagania
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B poparte sukcesami
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point )
  • Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży usług rekrutacyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość branży IT
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)
oferujemy
  • Ciekawą pracę w rozpoznawalnej firmie, dającą możliwość realizacji własnych koncepcji biznesowych
  • Nieszablonowe podejście do biznesu i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Dostęp do branżowego know-how
  • Wynagrodzenie stałe i prowizyjne uzależnione od osiąganych wyników
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Niecodzienną atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Szkolenia, wyjazdy/imprezy integracyjne
  • Prywatną opiekę medyczną

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-417 Wrocław jako administrator danych będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Nagrody

Jesteśmy członkami