03.01.2018
Programista PHP (100% rozwój)

Numer referencyjny: MBI/PHP/LDZ/01/ITK

Miejsce pracy: Łódź

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osób na stanowisko:

  • miejsce pracy: Łódź
  • numer referencyjny: MBI/PHP/LDZ/01/ITK
  • data dodania oferty: 03.01.2018
obowiązki
  • Udział w tworzeniu innowacyjnego systemu, który będzie wykorzystywany codziennie przez tysiące użytkowników
  • Integracja systemu z systemami płatności
  • Współpraca z innymi doświadczonymi programistami
  • Prace developerskie
wymagania
  • Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku PHP
  • Znajomość frameworków PHP np. Symfony lub Zend
  • Umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (SVN/GIT)
  • Znajomość systemu Linux
  • Mile widziana znajomość zagadnień i technologii webowych (HTML, CSS, JS, jQuery) oraz baz danych PostgreSQL
oferujemy
  • Praca w nowym zespole, który odpowiedzialny będzie za tworzenie innowacyjnego systemu
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet rekreacyjno- sportowy

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Nagrody

Jesteśmy członkami