03.01.2018
Project Manager

Numer referencyjny: KIK/PM/LDZ/01/ITK

Miejsce pracy: Łódź

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osób na stanowisko:

  • miejsce pracy: Łódź
  • numer referencyjny: KIK/PM/LDZ/01/ITK
  • data dodania oferty: 03.01.2018
obowiązki
  • Zarządzanie projektami na potrzeby realizacji procesów e-commerce
  • Zarządzanie procesem tworzenia nowych systemów i aplikacji
  • Raportowanie postępów realizowanych prac
  • Udział w projektach z zakresu e-commerce dla B2C i B2B
wymagania
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (IT, Zarządzanie)
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wiedzy z zakresu zarządzania projektami z obszaru technicznego i/lub e-commerce
  • Mile widziane dokumenty potwierdzające odbyte szkolenia lub zdane egzaminy w zakresie zarządzania projektami np. PRINCE2, PMI
  • Znajomości języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej
  • Dokładności, systematyczności, kreatywności
oferujemy
  • Elastyczną formę współpracy (umowa o pracę bądź B2B)
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie działającej firmie
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, karta Multisport)

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Nagrody

Jesteśmy członkami