11.01.2018
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji

Numer referencyjny: MW/TLR/KAT/01/P

Miejsce pracy: Katowice

Obecnie do naszego oddziału w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

  • miejsce pracy: Katowice
  • numer referencyjny: MW/TLR/KAT/01/P
  • data dodania oferty: 11.01.2018
  • nr w rejestrze agencji zatrudnienia: 8448
obowiązki
  • Prowadzenie procesów rekrutacji IT
  • Zarządzanie i motywowanie zespołu rekrutacji
  • Planowanie, zarządzanie i monitorowanie postępów pracy rekruterów
  • Rozumienie i reagowanie na potrzeby biznesowe
  • Przygotowanie i analiza raportów
wymagania
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w rekrutacji IT – min. 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Umiejętność organizacji pracy sobie i innym
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem – mile widziane
klient oferuje
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość stałego poszerzania swoich umiejętności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz B2B
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę sportową

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Nagrody

Jesteśmy członkami