03.01.2018
Team Leader Zespołu DevOps

Numer referencyjny: AB/TLD/WAW/12/2/ITK

Miejsce pracy: Warszawa

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osób na stanowisko:

  • miejsce pracy: Warszawa
  • numer referencyjny: AB/TLD/WAW/12/2/ITK
  • data dodania oferty: 03.01.2018
obowiązki
  • Odpowiedzialność za zespół DevOps rozwijający oraz utrzymujący obszar Order Fulfillment bazujący na oprogramowaniu TIBCO Fulfillment Orchestration Suite
  • Współpraca z zespołami projektowymi przy opracowywaniu zmian i nowych rozwiązań w warstwie integracyjnej
  • Proponowanie rozwiązań usprawniających proces i rozwiązujących główne przyczyny błędnych transakcji
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie wdrażania niezbędnych poprawek oprogramowania
  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi zgłaszającymi niepoprawne działanie środowiska
  • zintegrowanego
  • Współpraca z administratorami poszczególnych systemów przy rozwiązywaniu znalezionych problemów
  • Nadzór nad integracją obszaru OFS z systemami CRM / eCare / billing / DEG
  • Inicjowanie i nadzór nad działaniami zmierzającymi do sukcesywnego objęcia całości procesu Order Fulfillment automatycznym monitoringiem zarówno poszczególnych aplikacji, jak i usługi End-to-End
  • Cykliczne raportowanie efektywności i jakości procesu
  • Capacity planning dla procesu Order Fulfillment
wymagania
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu złożonych problemów w warstwie integracyjnej
  • Operacyjna znajomość oprogramowania Tibco
  • Biegłość w niskopoziomowej analizie i przetwarzaniu danych
  • Znajomość technologii SQL, XML, SOAP, Java
  • Wysokie zdolności analityczne, umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • Mile widziane doświadczenie w środowisku telekomunikacyjnym
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Łatwość komunikacji i otwartość na kontakt z użytkownikiem
oferujemy
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta sportowa)
  • Środowisko zawodowe wspierające rozwój osobisty (certyfikaty, szkolenia, warsztaty)
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Nagrody

Jesteśmy członkami