Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Survival Race i nasze zmagania!

Nowy sezon ekstremalnych biegów z przeszkodami rozpoczął się w tym roku tam, gdzie zakończył w poprzednim – na terenie malowniczej Malty w Poznaniu. Ponad 5 tysięcy uczestników, a w tym 20-osobowa reprezentacja firmy IT Kontrakt, która jak na prawdziwych survivalowców przystało, postanowiła zmierzyć się z widowiskowymi przeszkodami.


Na trasie 6 i 12 kilometrów zmierzyliśmy się z wariantem Warrior i 30 przeszkodami oraz wariantem Machine, w którym bardziej wymagający napotkali aż 50 utrudnień. Co czekało na nas po widowiskowym starcie w chmurze dymu, pośród tłumu ludzi? Nowe, premierowe konstrukcje oraz ubiegłoroczne przeszkody w nowych odsłonach, gdzie bez czołgania, wspinania, skakania, przenoszenia ciężkich przedmiotów, czy przedzierania przez zarośnięte tereny nie byłoby możliwe dotarcie do linii mety. Do tego dużo nierówności, błota, wody, porozrzucanych drzew, potu oraz krwi…

Po wyczerpującym biegu, pełnym adrenaliny, na każdego z nas czekały medale, gratulacje oraz „regenerujący” zestaw który dosłownie pochłonęliśmy, odpoczywając wspólnie na zielonej trawie.

W Survival Race chodzi przede wszystkim o zabawę i my takiej zabawy ponownie doświadczyliśmy! Każdy, kto podjął się tego emocjonującego wyzwania, może być z siebie dumny!

Galeria zdjęć

Komentarze

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.