Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Pierwszy IT Kamp

Naszymi prelegentami byli Igor i Bartosz, którzy na co dzień tworzą informatyczne rozwiązania dla przemysłu – zarówno softwareą’owe, jak i hardware’owe. W trakcie prezentacji poruszyli temat popularnych wpadek dotyczących bezpieczeństwa oraz kryptografii symetrycznej i asymetrycznej, a także zabezpieczeń kaskadowych.

Istotnym tematem prezentacji były zagrożenia płynące z użytkowania popularnych urządzeń IoT. Prelegenci odwoływali się do konkretnych urządzeń, które wcześniej sami testowali w biurze pod kątem zabezpieczeń i możliwości ich obejścia.

Komentarze

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.