Pierwszy krok w budowie IT Services Competence Platform. Do naszej Grupy dołącza Solidbrain.

IT Kontrakt właśnie zrobił duży krok w realizacji ambitnego projektu o nazwie “IT Services Competence Platform”. W ramach budowy paneuropejskiej Platformy do Grupy IT Kontrakt dołączyła  spółka Solidbrain. Symboliczne podpisy złożyli przedstawiciele obydwu firm oraz inwestora - Cornerstone Partners. 

Realizacja projektu IT Services Competence Platform opiera się na intensywnym programie Mergers & Acquisitions i szybkim wzroście organicznym spółek tworzących Grupę. Celem inwestycji jest stworzenie międzynarodowej organizacji oferującej kompetencje, ekspertyzę i rozwiązania softwarowe dla międzynarodowych korporacji oraz klientów ze Skandynawii, krajów DACH, UK i USA dostarczanych z własnych centrów delivery zlokalizowanymi w krajach regionu CEE (Polska, Ukraina, Czechy, Rumunia).

„Dołączenie Solidbrain do budowanej Platformy pokazuje, że przyjęta przez inwestorów Oaktree Capital Management i Cornerstone Partners strategia rozwoju jest skutecznie i systematycznie realizowana. Należy jednak zaznaczyć, że nadal jesteśmy na początku drogi budowy Platformy, która będzie dostarczać globalnym korporacjom najwyższej jakości kompetencje, ekspertyzę i rozwiązania w najszybciej rozwijających się domenach jak cloud, devops, CRM, e-commerce, a także w obszarze cyberbezpieczeństwa” – mówi Tomasz Pyrak, Prezes Zarządu IT Kontrakt.

Szczegóły inwestycji dostępne w informacji prasowej: Solidbrain dołącza do IT Services Competence Platform 08.10.2018 – Informacja Prasowa

Polecane artykuły
array(0) { }
Avenga: Nowy globalny ekspert w obszarze transformacji cyfrowej
Jak wynika z raportu “CIO Insight. Dlaczego warto zaprosić AI do firmy”, opracowanego na podstawie badania Klubu CIO i IT Kontrakt, 77% spośród dużych firm…
Nagrody i wyróżnienia
Certyfikaty i członkostwa spółek grupy IT Kontrakt
Zapytanie ofertowe
Copyright © 2020 by IT Kontrakt powered by Avenga. All Rights Reserved.
Realizacja strony internetowej: Vision Trust

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony, w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez “IT KONTRAKT” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.