Poznaj Ambasadorów IT Kontrakt – Grzegorz Struś

Przedstawiamy kolejną sylwetkę ambasadora IT Kontrakt. Czym obecnie zajmuje się Grzegorz Struś w firmie będącej w trakcie transformacji i jak wyglądała dotychczasowa ścieżka zawodowa tego „człowieka orkiestry”? Mimo napiętego terminarza, Grzegorz znalazł chwilę by odpowiedzieć na nurtujące nas pytania.

Grzegorz Struś to… 

…człowiek stojący za innowacjami w IT Kontrakt, począwszy od poszukiwania możliwości doskonalenia już zastosowanych narzędzi, poprzez prace koncepcyjne, ich wdrożenie i ciągłą ewaluację. Z sektorem IT jestem zawodowo związany od 2008 roku. Rozpocząłem pracę jako projektant, pełniłem obowiązki account managera i szefa ogólnopolskiej sprzedaży w firmie informatycznej, aż dotarłem do stanowiska dyrektora innowacji. W międzyczasie przez półtora roku miałem również okazję zarządzać warszawskim oddziałem IT Kontrakt i przeprowadzić go przez dużą zmianę organizacyjną. W rezultacie chyba mogę nazwać siebie “człowiekiem orkiestrą”. Natomiast prywatnie jestem zapalonym motocyklistą i marzy mi się podróż jednośladem do Gruzji i Azerbejdżanu. Jestem również tatą małego Marcelka.

Do IT Kontrakt trafiłem…

…za pomocą dziś tzw. programu „Poleć Znajomego”. Do przyjścia do IT Kontrakt namówił mnie jeden z ówczesnych Regionalnych Dyrektorów Sprzedaży – Tomek Jośko. Moim zadaniem była przebudowa i rozwój warszawskiego oddziału firmy. Wtedy posiadałem już gruntowne doświadczenie w obsłudze klienta i kierowaniu sprzedażą w jednym z większych polskich software housów.

Moja działalność ekspercka rozpoczęła się…

…to był proces wieloetapowy. Początkowo próbowałem sił jako projektant systemów inteligentnych domów, później trener – stworzyłem autorski program szkoleniowy z zakresu automatyzacji systemów i przeszkoliłem ponad 50 firm w całej Polsce. Następnie jako manager wspierający działania sprzedażowe dałem się poznać jako osoba, która nieustannie wymyśla nowe rozwiązania, dbając o to by powodowały zwiększenie wartości biznesowych przedsiębiorstwa.

Rola Ambasadora IT Kontrakt daje mi… 

…możliwość dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Mam tu na myśli znajomość zagadnień z zakresu projektowania modeli biznesowych, budowania wartości, a także wdrażania nowych narzędzi w organizacjach, tak aby polepszyć komfort i efektywność pracy ich użytkownikom.

Warto współpracować z IT Kontrakt, bo…

…to firma, która wkrótce stanie się najbardziej rozpoznawalna Polską firmą IT. 🙂 Mimo, że w 2013 roku zdecydowałem się kontynuować karierę poza IT Kontrakt, to w 2016 wróciłem i teraz mam przyjemność być częścią tej transformacji.

Polecane artykuły
array(0) { }
IT Kontrakt właśnie zrobił duży krok w realizacji ambitnego projektu o nazwie “IT Services Competence Platform”. W ramach budowy paneuropejskiej Platformy do Grupy IT Kontrakt dołączyła …
Cześć, zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu “Brain IT Out”. Tematem kolejnego meet upu będą:
Nagrody i wyróżnienia
Certyfikaty i członkostwa spółek grupy IT Kontrakt
Zapytanie ofertowe
Copyright © 2018 by IT Kontrakt. All Rights Reserved.
Realizacja strony internetowej: Vision Trust

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony, w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez “IT KONTRAKT” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.