Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Poznaj Ambasadorów IT Kontrakt – Łukasz Olbromski

Łukasz Olbromski jest…

…zawodowo – twórcą aplikacji webowych na platformie .NET z dwunastoletnim doświadczeniem. Prywatnie – szczęśliwym mężem i ojcem trzyletniego Mikołaja, a także pasjonatem piłki nożnej, kartingu i Formuły 1.

Do IT Kontrakt trafiłem…

…prosto z Danii. Po kilkuletnim pobycie za granicą zdecydowałem się na powrót do Polski i spróbowanie swoich sił jako freelancer. W IT Kontrakt znalazłem ofertę pracy, która spełniała moje oczekiwania i tak oto trwa nasza współpraca już od ponad dwóch lat. Dziś trudno mi sobie wyobrazić powrót do stacjonarnej pracy na etacie.

Moja działalność ekspercka rozpoczęła się…


…jeszcze na studiach. Już wtedy wiedziałem, że najskuteczniejszą metodą podnoszenia kompetencji w dziedzinie IT jest wymiana doświadczeń i wiedzy z zawodowcami. Będąc studentem Politechniki Wrocławskiej czynnie angażowałem się w organizację konferencji i spotkań branżowych z uznanymi autorytetami. Byłem założycielem jednej z największych społeczności .NET w Polsce – WrocNet, oraz aktywnym członkiem innych studenckich projektów, tj. CodeGuru, IT Core, Imagine Cup. Dzięki temu udało mi się zbudować niemałą sieć networkingową i chyba właśnie tym zapunktowałem podczas ubiegania się o pracę w firmie Microsoft. Nasza współpraca trwała ponad siedem lat, a otrzymane tam wsparcie mentorów takich jak Peter Christensen czy Jeffrey Richter wciąż procentuje. Teraz role odwróciły się – sam występuję w roli prelegenta na liczących się konferencjach branżowych (m.in. 4Developers i Akademickich Mistrzostwach Polski w Programowaniu Zespołowym) oraz animuję serię spotkań grupy „Make Sense in IT”.

Rola Ambasadora IT Kontrakt jest dla mnie…


…miłym wyróżnieniem! Moja praca jest zauważona i doceniona. Dzięki statusowi Ambasadora IT Kontrakt mogę w pełni oddać się działalności eksperckiej. W rezultacie sympatycy „Make Sense in IT” mogą spotykać się w komfortowych warunkach, a proces przyswajanie wiedzy jest przyjemny i efektywny. Świadczy o tym rosnąca liczba członków grupy oraz firm zainteresowanych współpracą, jak również łatwość w zapraszaniu fantastycznych gości. Ponadto, jestem żywym dowodem na elastyczne podejście IT Kontrakt do form współpracy – gdyby nie możliwość pracy zdalnej dla jednego z duńskich projektów trudno byłoby mi realizować moją działalność ekspercką.

Warto współpracować z IT Kontrakt, bo…

…jest otwarty na nowe idee, komunikacja zaś szybka i klarowna, a proces decyzyjny sprawny. IT Kontrakt rzeczywiście wspiera rozwój swoich pracowników i daje ku temu wszelkie narzędzia. Wystarczy je właściwie wykorzystać.

Komentarze

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.