Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Poznaj Ambasadorów IT Kontrakt – Łukasz Olbromski

Łukasz Olbromski jest…
…zawodowo – twórcą aplikacji webowych na platformie .NET z dwunastoletnim doświadczeniem. Prywatnie – szczęśliwym mężem i ojcem trzyletniego Mikołaja, a także pasjonatem piłki nożnej, kartingu i Formuły 1.

Do IT Kontrakt trafiłem…
…prosto z Danii. Po kilkuletnim pobycie za granicą zdecydowałem się na powrót do Polski i spróbowanie swoich sił jako freelancer. W IT Kontrakt znalazłem ofertę pracy, która spełniała moje oczekiwania i tak oto trwa nasza współpraca już od ponad 2 lat. Dziś trudno mi sobie wyobrazić powrót do stacjonarnej pracy na etacie..

Moja działalność ekspercka rozpoczęła się…
…jeszcze na studiach. Już wtedy wiedziałem, że najskuteczniejszą metodą podnoszenia kompetencji w dziedzinie IT jest wymiana doświadczeń i wiedzy z zawodowcami. Będąc studentem Politechniki Wrocławskiej, czynnie angażowałem się w organizację konferencji i spotkań branżowych z uznanymi autorytetami. Byłem założycielem jednej z największych społeczności .NET w Polsce – WrocNet, oraz aktywnym członkiem innych studenckich projektów, tj. CodeGuru, IT Core, Imagine Cup. Dzięki temu udało mi się zbudować niemałą sieć networkingową i chyba właśnie tym zapunktowałem podczas ubiegania się o pracę w firmie Microsoft. Nasza współpraca trwała ponad 7 lat, a otrzymane tam wsparcie mentorów, takich jak Peter Christensen czy Jeffrey Richter wciąż procentuje. Teraz role odwróciły się – sam występuję w roli prelegenta na liczących się konferencjach branżowych (m.in. 4Developers i Akademickich Mistrzostwach Polski w Programowaniu Zespołowym) oraz animuję serię spotkań grupy „Make Sense in IT”.

Rola Ambasadora IT Kontrakt jest dla mnie…
…miłym wyróżnieniem! Moja praca jest zauważona i doceniona. Dzięki statusowi Ambasadora IT Kontrakt mogę w pełni oddać się działalności eksperckiej. W rezultacie sympatycy „Make Sense in IT” mogą spotykać się w komfortowych warunkach, a proces przyswajania wiedzy jest przyjemny i efektywny. Świadczy o tym rosnąca liczba członków grupy oraz firm zainteresowanych współpracą, jak również łatwość w zapraszaniu fantastycznych gości. Ponadto jestem żywym dowodem na elastyczne podejście IT Kontrakt do form współpracy – gdyby nie możliwość pracy zdalnej dla jednego z duńskich projektów, trudno byłoby mi realizować moją działalność ekspercką.

Warto współpracować z IT Kontrakt, bo…
…jest otwarty na nowe idee, komunikacja zaś szybka i klarowna, a proces decyzyjny sprawny. IT Kontrakt rzeczywiście wspiera rozwój swoich pracowników i daje ku temu wszelkie narzędzia. Wystarczy je właściwie wykorzystać.

Komentarze

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.