Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Poznaj Ambasadorów IT Kontrakt – Piotr Grzesiak

Piotr Grzesiak jest…
…zawodowo, konsultantem automatyzacji testów z 9-letnim doświadczeniem. Prywatnie, szczęśliwym mężem i ojcem dwóch dziewczynek. Po godzinach fan science-fiction, gry na gitarze i konsoli.

Do IT Kontrakt trafiłem…
…za sprawą ogłoszenia zamieszczonego na jednym z portali rekrutacyjnych. Ogłoszenie to dotyczyło możliwości podjęcia współpracy w ramach projektu realizowanego dla klienta IT Kontrakt, firmy farmaceutycznej o francuskim rodowodzie. W projekcie tym pracuję już od ponad dwóch lat na zasadach b2b. Moja praca odbywa się zdalnie, co bardzo sobie chwalę.

Moja działalność ekspercka rozpoczęła się…
…od chęci podzielenia się know-how. Wieloletnia praca w obszarze testowania pozwoliła mi poznać tę dziedzinę od podszewki i szkoda byłoby zatrzymać tę wiedzę tylko dla siebie. Kiedy Lucyna Leszka, dyrektor katowickiego oddziału IT Kontrakt, wyszła z inicjatywą zorganizowania branżowych meetupów, razem z Piotrem Guzińskim zapaliliśmy się do tego pomysłu i wspólnie zaczęliśmy przygotowywać merytoryczne spotkania dla testerów z naszego regionu. Ponadto, w ramach postanowienia noworocznego obrałem sobie za cel dostanie się na konferencję testerską jako prelegent. Rok później udało mi się to zrealizować – pojechałem na testwarez 2016. W tym roku byłem tam ponownie. Równocześnie też zacząłem publikować artykuły z dziedziny QA na swoim profilu na LinkedIn. I tak to się kręci.

Rola Ambasadora IT Kontrakt daje mi…
…na pewno wiele radości! Zawsze lubiłem dzielić się wiedzą z innymi oraz uczestniczyć w ciekawych konferencjach i dyskusjach. Poza tym cały czas poznaję nowych ekspertów i rozwiązania z naszej dziedziny. Dzięki temu rozwijam się i widzę wciąż nowe możliwości dla mojej kariery zawodowej.

Warto współpracować z IT Kontrakt, bo…
…firma ma profesjonalne podejście do współpracowników i gra w otwarte karty. Daje też szerokie pole niezależności i wspiera nas w realizowaniu naszych pasji – bez pomocy IT Kontrakt organizacja naszych cyklicznych spotkań pn. QAtowice byłaby trudna.

Komentarze

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.