Poznaj nasze inicjatywy

Jako firma IT z radością wspieramy oraz organizujemy inicjatywy dla wszystkich pasjonatów branży. Początek roku był z pewnością emocjonujący dla naszych oddziałów w Krakowie, Warszawie oraz Katowicach. Dlaczego?

W Krakowie miał miejsce event „IT Kamp”. Temat pierwszego spotkania brzmiał „Czy Twoja lodówka spiskuje przeciwko Tobie?” i poruszał kwestie bezpieczeństwa urządzeń IoT. Docelowo „IT Kamp” ma zrzeszać specjalistów z różnych obszarów technologii internetowych, którzy z chęcią podzielą się swoją wiedzą z innymi.

W Warszawie mamy za sobą drugą edycję „Brain IT Out”. Tym razem zapoznaliśmy się ze Scrumem i jego metodyką. Event miał charakter zamknięty – udział wzięli wyłącznie specjaliści IT Kontrakt.

Natomiast już drugim spotkaniem w ramach cyklu QAtowice MeetUp, może pochwalić się nasz oddział w Katowicach. Jeśli mieliście jakieś wątpliwości odnośnie testów automatycznych dla aplikacji RWD, to ostatnie spotkanie z pewnością by je rozwiało.

Polecane artykuły
Ostatnio miałem możliwość uczestniczenia w wydarzeniu zorganizowanym przez jednego z największych dostawców oprogramowania na potrzeby rynku rekrutacji i poszukiwania pracowników. Oczywiście chodzi o usługi w…
Rejestrację drużynową należy wykonać poprzez wypełnienie załączonego pliku EXEL i wysłanie go na adres zawody@pro-run.pl. EXEL-...
Nagrody i wyróżnienia
Certyfikaty i członkostwa spółek grupy IT Kontrakt
Skontaktuj się

Copyright © 2018 by IT Kontrakt. All Rights Reserved.
Realizacja strony internetowej: Vision Trust

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony, w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez “IT KONTRAKT” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.