Poznaj nasze inicjatywy

Jako firma IT z radością wspieramy oraz organizujemy inicjatywy dla wszystkich pasjonatów branży. Początek roku był z pewnością emocjonujący dla naszych oddziałów w Krakowie, Warszawie oraz Katowicach. Dlaczego?

W Krakowie miał miejsce event „IT Kamp”. Temat pierwszego spotkania brzmiał „Czy Twoja lodówka spiskuje przeciwko Tobie?” i poruszał kwestie bezpieczeństwa urządzeń IoT. Docelowo „IT Kamp” ma zrzeszać specjalistów z różnych obszarów technologii internetowych, którzy z chęcią podzielą się swoją wiedzą z innymi.

W Warszawie mamy za sobą drugą edycję „Brain IT Out”. Tym razem zapoznaliśmy się ze Scrumem i jego metodyką. Event miał charakter zamknięty – udział wzięli wyłącznie specjaliści IT Kontrakt.

Natomiast już drugim spotkaniem w ramach cyklu QAtowice MeetUp, może pochwalić się nasz oddział w Katowicach. Jeśli mieliście jakieś wątpliwości odnośnie testów automatycznych dla aplikacji RWD, to ostatnie spotkanie z pewnością by je rozwiało.

Polecane artykuły
Z dniem 1. marca 2018 roku pan Leszek Kowalczykiewicz, dotychczasowy Prezes Zarządu IT Kontrakt i jeden z jej udziałowców, został mianowany Członkiem Rady Nadzorczej. Do…
W zeszłym roku z inicjatywy Michała Tomasika, jednego z naszych Dyrektorów, powstała akcja CSR –...
Nagrody
Certyfikaty i członkostwa spółek grupy IT Kontrakt
Skontaktuj się

Copyright © 2018 by IT Kontrakt. All Rights Reserved.
Realizacja strony internetowej: Vision Trust

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.