Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Runmageddon i niezniszczalna reprezentacja IT Kontrakt!

Trzy, dwa, jeden start! Na trasie 6 kilometrów do pokonania mieliśmy 30 przeszkód, które zweryfikowały naszą siłę, wytrzymałość, dynamikę, ale również wolę walki. Przezwyciężanie przeszkód za dnia nieraz sprawia trudności, natomiast w nocy, to naprawdę ciężkie zadanie.

Czołgaliśmy się pod zasiekami, wspinaliśmy na drewniane ściany oraz drabinki linowe, mierzyliśmy z lodowatą wodą i wciągającym bagnem, przenosiliśmy ciężary oraz pokonywaliśmy inne wymyślne konstrukcje, a także naturalne przeszkody rodem z placu ćwiczeń komandosów. Chociaż chwilami było ekstremalnie ciężko, to jednak bieganie w ciemnościach ma jedyny w swoim rodzaju urok. Siniaki, stłuczenia i otarcia traktujemy więc jak cenne pamiątki!  Zawody były wyczerpujące, ale w połączeniu z adrenaliną zapewniły nam niesamowitą zabawę!

 

Galeria zdjęć

Komentarze

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.