Targi “Kariera IT” w Gdańsku

Jeśli kariera, to koniecznie z IT Kontrakt. Do wybrania właśnie takiej ścieżki zawodowej zachęcaliśmy uczestników targów pracy w Gdańsku. Będąc ich oficjalnym partnerem, nie mogło nas tam zabraknąć.
Nasz zespół aktywnie działał, promując firmę: pokazy technologii oraz wystąpienia prelegentów skupiły wielu słuchaczy. Każdy z nich mógł zostawić swoje CV oraz wybrać coś dla siebie spośród firmowych gadżetów. Rozdaliśmy około 100 długopisów, 75 smyczek, 20 notesów, aż 36 kubków oraz 3 zestawy startowe.

Polecane artykuły
Ostatnio miałem możliwość uczestniczenia w wydarzeniu zorganizowanym przez jednego z największych dostawców oprogramowania na potrzeby rynku rekrutacji i poszukiwania pracowników. Oczywiście chodzi o usługi w…
Rejestrację drużynową należy wykonać poprzez wypełnienie załączonego pliku EXEL i wysłanie go na adres zawody@pro-run.pl. EXEL-...
Nagrody i wyróżnienia
Certyfikaty i członkostwa spółek grupy IT Kontrakt
Skontaktuj się

Copyright © 2018 by IT Kontrakt. All Rights Reserved.
Realizacja strony internetowej: Vision Trust

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony, w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez “IT KONTRAKT” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.