Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Testuj z IT Kamp!

Na prośbę uczestników poprzednich spotkań, nasi specjaliści kolejny raz skupili się na temacie testów automatycznych. Tym razem spotkanie przybrało formę bardziej technicznych warsztatów.

Paweł Konior prelegent kampu, a na co dzień pasjonat nowinek webowych, dokładnie przedstawił przykłady dobrych praktyk pisania testów automatycznych. Czerpiąc wiedzę bezpośrednio z pracy, dzielił się swoimi  postrzeżeniami i swoim know-how. Uczestnicy na własne oczy mogli zobaczyć, jak poprawnie tworzyć page objects, helpers, czy code review, a także nauczyć się, jak dzielić testy na general i smoke. Dodatkowo dowiedzieli się, jak zarządzać testami w momencie, gdy programiści coś zmienią. Tak duża dawka wiedzy zrodziła również wiele pytań i dyskusję pomiędzy uczestnikami. Jednak nikt nie pozostał bez odpowiedzi.

 

IT Kontrakt meet-up

 

Na zakończenie warsztatów, każdy z uczestników otrzymał komplet kodów źródłowych. Tak uzbrojony śmiało mógł wrócić do domu i tam samodzielnie już robić testy.

Komentarze

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.