Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Wyjazd na szkolenie menadżerskie

W IT Kontrakt uwielbiamy podnosić swoje kompetencje, dlatego tym razem zdecydowaliśmy wybrać bardziej aktywną formę warsztatów. Basia, Ewa, Michał, Kasia i Robert, którzy odpowiadają w naszej firmie za administrację oraz finanse, w swoim obszarze zdobywają szczyty!

A wszystko to pod okiem trenera kompetencji miękkich – Bartosza Piątkiewicza – który skupił się najbardziej na tym, jak budować zespół i skutecznie realizować cele nie pomijając work-life balance, o którym się ostatnio tak dużo mówi. Każdy z wyżej wymienionych uczestników jest szefem swojego kilkunastoosobowego zespołu, który codziennie boryka się z jedną z najbardziej „niebezpiecznych” sfer – finansami.

 

Mamy nadzieję, że dzięki Uroczysku Siedmiu Stawów w Goli Dzierżoniowskiej wszyscy wrócili bogatsi nie tylko o doświadczenia, ale również przeżycia. 😉

Galeria zdjęć

Komentarze

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.