Oferty w Twoim regionie
Włącz powiadomienia na pulpicie
Wróć na początek

Wystrzałowy pomysł na integrację

Oddział w Krakowie jak zwykle trafił w dziesiątkę z pomysłem na wspólne wyjście. Nasi koledzy z biura oraz specjaliści, bez pardonu dziurawili kolejne tarcze dzięki swoim pewnym rękom i wprawnym oczom.

W środę 18 kwietnia w Strzelnicy Pasternik wszyscy mogli sprawdzić się na wypadek apokalipsy zombie ( 😉 ). Dla większości była to oczywiście pierwsza okazja do strzelania z prawdziwej broni, jednak już po krótkiej chwili i umieszczeniu w tarczy kilku pocisków, we wszystkich obudziły się instynkty bojowe i z większą pewnością podchodzili do kolejnych rodzajów broni palnej. Do wyboru była broń bojowa, sportowe pistolety, karabiny oraz strzelby.

Na koniec cały oddział naszych strzelców ruszył na zasłużony odpoczynek i pizzę.  

Galeria zdjęć

Komentarze

Napisz do nas

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przez Ciebie z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych na urządzeniu, z którego korzystasz w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.