Zmiany osobowe w składzie Zarządu IT Kontrakt

Z dniem 1. marca 2018 roku pan Leszek Kowalczykiewicz, dotychczasowy Prezes Zarządu IT Kontrakt i jeden z jej udziałowców, został mianowany Członkiem Rady Nadzorczej. Do jego nowych obowiązków należy, kluczowy dla rozwoju spółki, nadzór nad obszarem fuzji i akwizycji na rzecz tworzonej platformy outsourcingu usług IT.

Jednocześnie z dniem 1. marca 2018 roku, zamiast dotychczasowego stanowiska Prezesa Zarządu, zostały stworzone dwa równorzędne stanowiska co-CEO w Zarządzie spółki, które objęli: pan Tomasz Pyrak, pełniący dotychczas funkcję Wiceprezesa Zarządu IT Kontrakt, oraz pan Wojciech Mach, który wcześniej pełnił funkcję Managing Director Central Europe w firmie Luxoft.

Zarząd spółki IT Kontrakt w nowym składzie, wspólnie z panem Robertem Biedrzyckim – pełniącym funkcję członka zarządu i CFO, będzie miał za zadanie dalszą realizację ambitnych planów rozwojowych IT Kontrakt na rynku polskim, a także budowę paneuropejskiej grupy kapitałowej w obszarze outsourcingu usług IT oraz integrację spółek w ramach grupy.

Zmiany osobowe na poziomie Zarządu jak i obecność Leszka Kowalczykiewicza w Radzie Nadzorczej IT Kontrakt są gwarantem realizacji strategii spółki mającej na celu wzmocnienie jej pozycji rynkowej w Polsce, ekspansję na rynki zagraniczne, a także rozwój zakresu świadczonych usług dzięki trafionym inwestycjom.

Polecane artykuły
Rejestrację drużynową należy wykonać poprzez wypełnienie załączonego pliku EXEL i wysłanie go na adres zawody@pro-run.pl. EXEL-...
Na biegu organizujemy imprezę towarzyszącą w postaci rzutu PC-em, “blaszakiem”, “złomem” (niepotrzebne skreślić). Na czym...
Nagrody i wyróżnienia
Certyfikaty i członkostwa spółek grupy IT Kontrakt
Skontaktuj się

Copyright © 2018 by IT Kontrakt. All Rights Reserved.
Realizacja strony internetowej: Vision Trust

Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z Serwisu oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies przechowywanych w urządzeniu użytego do przeglądania strony, w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez “IT KONTRAKT” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i Zaufanych Partnerów IT KONTRAKT Sp. z o.o.